Kurs angielskiego - przygotowanie do IELTS online

Kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS online - IELTS Academic oraz IELTS General

Kurs przygotowawczy do IELTS online

Kurs angielskiego IELTS – kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS online.

Proponujemy Państwu kursy online, dostęp do platformy oraz materiałów 24/7.

Diverslingva współpracuje z British Council przy egzaminach Cambridge English (w tym egzamin IELTS). Jesteśmy certyfikowanym partnerem programu egzaminów British Council (Member of the British Council Exams Partnership Programme)  Addvantage!!

Kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS (International English Language Testing System) w Diverslingva jest przeznaczony dla wszystkich, którzy:

 • pragną bardzo dobrze nauczyć się języka angielskiego
 • chcą zdać egzamin IELTS z dobrym wynikiem
 • pragną podnieść swój poziom angielskiego
 • planują wyjazd lub emigrację do Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady lub innych krajów anglojęzycznych
 • planują studia na uniwersytetach w krajach anglojęzycznych
 • potrzebują potwierdzenia znajomości angielskiego dla instytucji edukacyjnych oraz organizacji pracowniczych na całym świecie
 • potrzebują potwierdzenia znajomości języka angielskiego dla wielu podmiotów w Polsce i zagranicą
 • chciałby nauczać języka angielskiego

Kurs jest prowadzony przez doświadczonych dwujęzycznych lektorów, filologów języka angielskiego oraz przez native speaker’ów. Są to zawodowcy, którzy zapewniają najwyższe standardy nauczania, wykorzystują najlepsze i najbardziej efektywne metody nauczania. Dzięki ich szerokim zainteresowaniom i doświadczeniu w nauczaniu zajęcia nigdy nie są nudne a słuchacze w pełni korzystają z każdej lekcji!!Wysoka zdawalność wśród naszych słuchaczy jest najlepszym potwierdzeniem naszego doświadczenia.

Egzamin IELTS jest dostępny w wersji Academic i General Training. Test składa się z czterech części: pisania, czytania, słuchania oraz części ustnej. Na kursie pracujemy na profesjonalnych podręcznikach, najlepszych materiałach przygotowawczych do IELTS oraz na niezwykle ciekawych materiałach dodatkowych. Uczymy się strategii rozwiązywania egzaminu, odpowiedniego słownictwa, zwrotów oraz tworzenia poprawnych wypowiedzi ustnych i pisemnych.

Egzaminy IELTS odbywają się kilka razy w roku. Tutaj sprawdź terminy egzaminu.

Kurs przygotowawczy do IELTS jest doskonałym sposobem na podwyższenie swoich ogólnych umiejętności językowych. Jest także polecany osobom, które po prostu pragną bardzo dobrze nauczyć się angielskiego. Na kursie słuchacze zgłębiają wiedzę z zakresu języka angielskiego, rozwijają umiejętność pisania, prowadzą liczne konwersacje. Organizujemy częste MOCK EXAMS – próbne testy IELTS – co pozwala osiągnąć dwa cele za jednym razem: nauczyć się bardzo dobrze angielskiego oraz przygotować do egzaminu IELTS.

Podczas kursu IELTS w Diverslingva uczymy prowadzenia konwersacji, odpowiedniego słownictwa, tworzenia szeregu wypowiedzi pisemnych (eseje, rozprawki, opisy wykresów, pisma formalne), czytania ze zrozumieniem oraz jak poprawnie rozwiązywać testy ze słuchania – wszystkie umiejętności wymagane na egzaminie IELTS.

Prowadzimy zajęcia:

 • w „dwójkach – dwie osoby na podobnych poziomach
 • zajęcia indywidualne – face-to-face z lektorem!
 • W grupach od 4 do 7 osób.

Kursy IELTS indywidualne oraz w dwójkach:

Zapraszamy na zajęcia indywidualne i w dwójkach

 • Zajęcia w dwójkach: ilość godzin ustalana indywidualnie, zazwyczaj spotkania 2 x 60 minut w tygodniu – cena za zajęcia 60 min: 70 zł za osobę
 • Zajęcia indywidualne:  ilość godzin ustalana indywidualnie, zazwyczaj spotkania 2 x 60 minut w tygodniu – cena za zajęcia 60 min: 120 zł
 • Zajęcia w grupie: 900zł za 18 lekcji po 60 minut/osoba

 

Zajęcia odbywają się online. Dodatkowo kursanci mają dostęp do platformy językowej z dostępem do materiałów i testów w kazdej chwili.

Zapisy online

Prosimy o wypełnienie naszego testu online. Test przybliży nam Państwa poziom językowy i pozwoli najlepiej dobrać kurs i materiały. Więcej informacji można uzyskać pod nr 515 981 353 i 504 696 741.

Kurs angielskiego Ielts

Podwale 36A
50-040 Wrocław
Dolnośląskie
Polska

+48 504 696 741

+ 48 515 981 353